Producent siłowników hydraulicznych Stalko – Białystok

Siłownik hydrauliczny jest urządzeniem, które jest stosowane w większości gałęzi przemysłu, jak również w rolnictwie. Chodzi o maszyny wykonujące różne prace na polach, również tych zlokalizowanych w okolicach Białegostoku. Warto wspomnieć też o budownictwie. Siłownik hydrauliczny jest elementem budowy cylindra podporowego. Składa się on z trzech podstawowych części.

Pierwszą z nich jest trzon. Kolejny to tłoczysko a ostatnim z nich jest korpus roboczy wykonany ze stali. Tutaj należy wspomnieć o komorze, do której trafia ciecz pompowana pod napięciem. Ze względu na sposób działania siłowniki dzielimy na jednostronne i dwustronne. Można również trafić na siłownik hydrauliczny teleskopowy. Wyglądem przypomina ten stosowany w śmieciarkach i wywrotkach. Ma postać kilku cylindrów, które montowane są jeden w drugim. W tym przypadku mamy do czynienia z największym zasięgiem suwu roboczego w porównaniu z innymi rodzajami siłowników hydraulicznych. Każdy przedsiębiorca, który wykorzystuje maszynę, której elementem budowy jest siłownik powinien zdawać sobie sprawę z tego, że jej awaria może spowodować nieoczekiwany przez właściciela i klientów firmy przestój. Może on skutkować dużymi stratami finansowymi. W związku z tym przedsiębiorca musi dbać o stan urządzeń mechanicznych i zapewnić ich regularną konserwację. Konieczne jest nawiązanie współpracy z godnym zaufania serwisem, dzięki któremu nie będzie dochodziło do przestojów w funkcjonowaniu firmy.

Mieszkasz w Białymstoku lub okolicach tego miasta? Interesuje Cię taki produkt, jak siłownik hydrauliczny? Odwiedź oficjalną stronę internetową firmy STALKO i zapoznaj się z ciekawą ofertą. Masz pytania? Konsultant chętnie udzieli wyczerpującej odpowiedzi na każde z nich. Napisz lub zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej.

Siłownik hydrauliczny od STALKO Białystok – poznajcie naszą ofertę

Wykonane przez firmę STALKO siłowniki to najwyższej klasy produkty, które spełniają wszystkie określone warunki. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu.

Własny zespół
konstruktorów
i inżynierów

Ponad 35 lat
doświadczenia

Wsparcie na każdym
etapie współpracy

Wysoka jakość
potwierdzona przez
zadowolonych klientów

Praca dla największych i najbardziej wymagających firm z branży przemysłowej, górniczej, a także produkcyjnej i serwisów maszyn, jest nie tylko wielkim zaszczytem, ale również ogromną odpowiedzialnością, którą z wielką pasją realizujemy od ponad 35 lat. Doświadczenie pozawala nam produkować siłowniki hydrauliczne gwarantując im bezawaryjność, indywidualne podejście przy projektowaniu oraz szybkie terminy dostawy. Nasz zespół ekspertów konstruktorów i inżynierów kładzie nacisk nie tylko na kontrolę jakości i odpowiednie normy, ale również gotów jest odpowiedzieć na każde, również nietypowe potrzeby Klientów.

Certyfikaty

Maszyny przemysłowe, które wykorzystują specjalistyczne siłowniki hydrauliczne to zaawansowany sprzęt, a każda sytuacja związana z jego awarią wiąże się z kosztownymi przestojami. Dlatego wybór odpowiedniego dostawcy tych elementów to ogromna odpowiedzialność. Zaufaj naszemu doświadczeniu.

Skontaktuj się z nami