Producent siłowników hydraulicznych Stalko – Gdańsk

STALKO Sp. z o.o., sp. k., wcześniej STALKO Zakład Elementów Hydrauliki Siłowej już od 1985 r. realizuje usługi w zakresie produkcji i napraw siłowników hydraulicznych. W ramach naszych działań zapewniamy Klientom doradztwo techniczne oraz projektowanie elementów hydrauliki siłowej poprzez doświadczony zespół konstruktorów. Realizowane przez nas produkty, to przede wszystkim wysokiej jakości wyroby dostosowane do surowych warunków branży, w jakiej będą użytkowane

Mieszkasz w Gdańsku? Poszukujesz producenta siłowników hydraulicznych? Sprawdź ofertę firmy STALKO.

Siłownik hydrauliczny od STALKO Gdańsk – poznajcie naszą ofertę

Wykonane przez firmę STALKO siłowniki to najwyższej klasy produkty, które spełniają wszystkie określone warunki. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu.

Własny zespół
konstruktorów
i inżynierów

Ponad 35 lat
doświadczenia

Wsparcie na każdym
etapie współpracy

Wysoka jakość
potwierdzona przez
zadowolonych klientów

Większość z nas nie zastanawia się na co dzień nad tym, na jakiej zasadzie pracują urządzenia stosowane w przemyśle, budownictwie i rolnictwie. Dotyczy to również mieszkańców Gdańska i okolic tego nadmorskiego miasta. Traktujemy działalność firm obecnych w tych branżach jak coś naturalnego. Warto jednak przez chwilę zastanowić się nad tym tematem. Podzespoły hydrauliki siłowej to fachowa nazwa siłowników hydraulicznych. Stanowią element konstrukcji znakomicie znanego nam wszystkim wózka widłowego, jak również dźwigu, który możemy zobaczyć na większości placów budowy w naszym kraju. Interesuje Cię kosmos? Zapewne nie zdawałeś sobie sprawy z tego, że siłowniki hydrauliczne są elementem konstrukcji promów kosmicznych. Kiedy ten pojazd startuje, znajduje się w pozycji pionowej. Znamy to z wielu amerykańskich filmów i seriali. Potem przyjmuje pozycję poziomą. Dzieje się tak właśnie dzięki temu, że zaczynają działać siłowniki hydrauliczne. Stosuje się je również w samolotach. Ich zadaniem jest pomoc w kierowaniu pracą silników tych maszyn. Kolejny przykład zastosowania tego mechanizmu to koparka. Jej ramię może się poruszać i przenosić ładunki nawet o dużej masie właśnie dzięki siłownikom hydraulicznym. Warto też wspomnieć o takich pojazdach, jak wywrotka oraz maszynach rolniczych. Tam również znajdziemy dokładnie ten sam system. Można również zaprezentować jako przykład roboty, które pracują przy liniach produkcyjnych. Tutaj też można znaleźć rozwiązanie, którego opisowi poświęcony jest ten artykuł. Producenci siłowników hydraulicznych, np. firma STALKO dostarczają je również przedsiębiorcom działającym na terenie Gdańska. Należy pamiętać o tym, aby zadbać o bieżącą konserwację maszyn. W przeciwnym wypadku może dojść do przestoju w działaniu firmy związanego z niespodziewaną awarią. Będzie to związane ze sporym wydatkiem na opłacenie fachowców, którzy naprawią uszkodzenie. Odwiedź stronę internetową firmy STALKO i zapoznaj się z jej niezwykle ciekawą ofertą.

Certyfikaty

Maszyny przemysłowe, które wykorzystują specjalistyczne siłowniki hydrauliczne to zaawansowany sprzęt, a każda sytuacja związana z jego awarią wiąże się z kosztownymi przestojami. Dlatego wybór odpowiedniego dostawcy tych elementów to ogromna odpowiedzialność. Zaufaj naszemu doświadczeniu.

Skontaktuj się z nami