Producent siłowników hydraulicznych Stalko – Kraków

STALKO Sp. z o.o., sp. k., wcześniej STALKO Zakład Elementów Hydrauliki Siłowej już od 1985 r. realizuje usługi w zakresie produkcji i napraw siłowników hydraulicznych. W ramach naszych działań zapewniamy Klientom doradztwo techniczne oraz projektowanie elementów hydrauliki siłowej poprzez doświadczony zespół konstruktorów. Realizowane przez nas produkty, to przede wszystkim wysokiej jakości wyroby dostosowane do surowych warunków branży, w jakiej będą użytkowane

Mieszkasz w Krakowie? Poszukujesz producenta siłowników hydraulicznych? Sprawdź ofertę firmy STALKO.

Siłownik hydrauliczny od STALKO Kraków – poznajcie naszą ofertę

Wykonane przez firmę STALKO siłowniki to najwyższej klasy produkty, które spełniają wszystkie określone warunki. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu.

Własny zespół
konstruktorów
i inżynierów

Ponad 35 lat
doświadczenia

Wsparcie na każdym
etapie współpracy

Wysoka jakość
potwierdzona przez
zadowolonych klientów

Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, jak istotnym elementem wielu maszyn jest siłownik hydrauliczny. Jest tak również w Krakowie i jego okolicach. Warto więc poświęcić chwilę na to, aby zapoznać się z tym tematem. Zdecydowana większość z nas wie jak wygląda wózek widłowy. Tylko niektórzy mają świadomość tego, że możliwe jest używanie go do różnych celów w magazynie lub innej przestrzeni właśnie dlatego, że jednym z elementów jego budowy jest siłownik hydrauliczny. Kolejny przykład jego zastosowania to dźwig. Mijamy je przechodząc lub przejeżdżając obok placu budowy, np. w Krakowie. Tak się składa, że operator tej maszyny może wykonywać swoją pracę, ponieważ działa tutaj siłownik hydrauliczny. Jeszcze jeden przykład związany z budownictwem to koparka. Znajdziemy ją tam, gdzie realizowana jest nowa inwestycja. Może to być nowy supermarket lub biurowiec. To dzięki siłownikowi ramię maszyny porusza się przenosząc ładunek. Producenci siłowników hydraulicznych dostarczają je również firmom związanym z branżą określaną mianem kosmicznej. Osoby interesujące się tym, jak zbudowany jest wszechświat nie wiedzą pewnie o tym, że siłownik pełni istotną rolę w konstrukcji promu kosmicznego. Kiedy startuje, widzimy go w pozycji pionowej. Znamy to doskonale z filmów i seriali. Potem jednak przyjmuje pozycję poziomą. Jest to możliwe właśnie dzięki działaniu siłowników hydraulicznych. Pozostańmy przy temacie latania. Również w samolocie jest wykorzystywane rozwiązanie, które jest opisywane w tym artykule. Kontrola nad pracą silników jest możliwa dzięki siłownikom. Mieszkasz w Krakowie lub jego okolicach i poszukujesz producenta siłowników hydraulicznych? Zapoznaj się z ofertą firmy STALKO, która posiada ugruntowaną pozycję w tej branży.

Certyfikaty

Maszyny przemysłowe, które wykorzystują specjalistyczne siłowniki hydrauliczne to zaawansowany sprzęt, a każda sytuacja związana z jego awarią wiąże się z kosztownymi przestojami. Dlatego wybór odpowiedniego dostawcy tych elementów to ogromna odpowiedzialność. Zaufaj naszemu doświadczeniu.

Skontaktuj się z nami