Producent siłowników hydraulicznych Stalko – Łódź

Większość osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że siłowniki hydrauliczne stanowią istotny element konstrukcji wielu maszyn. Rzadko zastanawiamy się nad tym, jak zbudowany jest np. dźwig, który widzimy na pobliskim placu budowy, np. w Łodzi. Tymczasem działa on w oparciu o siłowniki hydrauliczne. Gdyby nie one, operator tego urządzenia nie mógłby zrealizować żadnego zadania, które zostało przed nim postawione. Skoro wspomniany został plac budowy, warto wspomnieć również o koparce. Tak się składa, że wszelkie czynności wykonywane przez jej ramię są efektem działania siłowników hydraulicznych. Kolejny przykład związany z inwestycjami budowlanymi to wywrotka. Wysypuje ona w wybrane wcześniej miejsce piasek lub żwir właśnie dzięki temu, że elementem konstrukcji są cylindry. Jest to inna nazwa siłowników, która jest często stosowana.

Rozwiązanie, któremu poświęcony jest ten artykuł stosuje się też w przypadku wielu maszyn rolniczych. Jednym z najciekawszych przykładów użycia tej technologii jest prom kosmiczny. Kiedy startuje, znajduje się w pozycji pionowej. Potem w trakcie lotu zmienia się ona w poziomą. Jest to możliwe dzięki siłownikom hydraulicznym. Ich producenci współpracują więc jak widać również z branżą kosmiczną. Każdy, kto prowadzi firmę, w której używany jest sprzęt pracujący w oparciu o cylindry powinien zadbać o konserwację maszyn. W przeciwnym razie może dojść do awarii, przez którą przedsiębiorca będzie zmuszony do zawieszenia działalności na pewien czas. W zależności od tego, jak poważna jest usterka może to być jeden lub kilka dni. W tym czasie firma nie generuje zysku, co jest z pewnością poważnym problemem powodującym ból głowy jej właściciela.

Mieszkasz w Łodzi? Poszukujesz producenta siłowników hydraulicznych? Sprawdź ofertę firmy STALKO.

Siłownik hydrauliczny od STALKO Łódź – poznajcie naszą ofertę

Wykonane przez firmę STALKO siłowniki to najwyższej klasy produkty, które spełniają wszystkie określone warunki. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu.

Własny zespół
konstruktorów
i inżynierów

Ponad 35 lat
doświadczenia

Wsparcie na każdym
etapie współpracy

Wysoka jakość
potwierdzona przez
zadowolonych klientów

Praca dla największych i najbardziej wymagających firm z branży przemysłowej, górniczej, a także produkcyjnej i serwisów maszyn, jest nie tylko wielkim zaszczytem, ale również ogromną odpowiedzialnością, którą z wielką pasją realizujemy od ponad 35 lat. Doświadczenie pozawala nam produkować siłowniki hydrauliczne gwarantując im bezawaryjność, indywidualne podejście przy projektowaniu oraz szybkie terminy dostawy. Nasz zespół ekspertów konstruktorów i inżynierów kładzie nacisk nie tylko na kontrolę jakości i odpowiednie normy, ale również gotów jest odpowiedzieć na każde, również nietypowe potrzeby Klientów.

Certyfikaty

Maszyny przemysłowe, które wykorzystują specjalistyczne siłowniki hydrauliczne to zaawansowany sprzęt, a każda sytuacja związana z jego awarią wiąże się z kosztownymi przestojami. Dlatego wybór odpowiedniego dostawcy tych elementów to ogromna odpowiedzialność. Zaufaj naszemu doświadczeniu.

Skontaktuj się z nami