Producent siłowników hydraulicznych Stalko – Poznań

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak istotnym elementem wielu maszyn są siłowniki hydrauliczne. Tymczasem dzięki nim działa np. dźwig. Wszyscy wiemy, jak on wygląda. Często widzimy go przechodząc w pobliżu placu budowy. Jest tak również w Poznaniu i jego okolicach. Prawidłowe działanie dźwigu jest możliwe właśnie dlatego, że istotnymi elementami jego konstrukcji są siłowniki hydrauliczne. Bez nich operator tej ogromnej maszyny nie wykonałby żadnego zadania, które zostało mu przydzielone. Skoro wspomniany został plac budowy, to warto wspomnieć również o koparce. Trudno wyobrazić sobie realizację inwestycji budowlanej, kiedy nie można skorzystać z takiego sprzętu. Ramię pojazdu porusza się sprawnie dzięki temu, że do tworzących je elementów należą siłowniki hydrauliczne. Kolejny przykład związany z branżą budowlaną to wywrotka. Umożliwia ona przewóz dużej ilości materiału, takiego jak piasek lub żwir i wysypanie go we wskazanym miejscu. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie cylindry. Siłowniki są znane również pod tą nazwą. Jest często używana. Najczęściej mamy do czynienia z siłownikiem hydraulicznym jednostronnego działania. W tłoczysku znajdziemy tutaj jeden port roboczy. Pozostałe są zamknięte. Kiedy do wspomnianego portu trafia płyn, którym może być specjalnie do tego celu przeznaczony olej lub woda, tłok zaczyna się poruszać. Trwa to aż do momentu osiągnięcia końca skoku. Wtedy następuje jego zatrzymanie a następnie powrót do pozycji, którą zajmował na początku. Producenci siłowników hydraulicznych oferują też modele teleskopowe. W tym przypadku mamy do czynienia z kilkoma cylindrami, które są umieszczone jeden w drugim.

Mieszkasz w Poznaniu lub okolicach tego miasta? Szukasz producenta siłowników hydraulicznych? Odwiedź oficjalną stronę internetową firmy STALKO.

Siłownik hydrauliczny od STALKO Poznań – poznajcie naszą ofertę

Wykonane przez firmę STALKO siłowniki to najwyższej klasy produkty, które spełniają wszystkie określone warunki. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu.

Własny zespół
konstruktorów
i inżynierów

Ponad 35 lat
doświadczenia

Wsparcie na każdym
etapie współpracy

Wysoka jakość
potwierdzona przez
zadowolonych klientów

Praca dla największych i najbardziej wymagających firm z branży przemysłowej, górniczej, a także produkcyjnej i serwisów maszyn, jest nie tylko wielkim zaszczytem, ale również ogromną odpowiedzialnością, którą z wielką pasją realizujemy od ponad 35 lat. Doświadczenie pozawala nam produkować siłowniki hydrauliczne gwarantując im bezawaryjność, indywidualne podejście przy projektowaniu oraz szybkie terminy dostawy. Nasz zespół ekspertów konstruktorów i inżynierów kładzie nacisk nie tylko na kontrolę jakości i odpowiednie normy, ale również gotów jest odpowiedzieć na każde, również nietypowe potrzeby Klientów.

Certyfikaty

Maszyny przemysłowe, które wykorzystują specjalistyczne siłowniki hydrauliczne to zaawansowany sprzęt, a każda sytuacja związana z jego awarią wiąże się z kosztownymi przestojami. Dlatego wybór odpowiedniego dostawcy tych elementów to ogromna odpowiedzialność. Zaufaj naszemu doświadczeniu.

Skontaktuj się z nami