Producent siłowników hydraulicznych Stalko – Rzeszów

STALKO Sp. z o.o., sp. k., wcześniej STALKO Zakład Elementów Hydrauliki Siłowej już od 1985 r. realizuje usługi w zakresie produkcji i napraw siłowników hydraulicznych. W ramach naszych działań zapewniamy Klientom doradztwo techniczne oraz projektowanie elementów hydrauliki siłowej poprzez doświadczony zespół konstruktorów. Realizowane przez nas produkty, to przede wszystkim wysokiej jakości wyroby dostosowane do surowych warunków branży, w jakiej będą użytkowane

Mieszkasz w Rzeszów? Poszukujesz producenta siłowników hydraulicznych? Sprawdź ofertę firmy STALKO.

Siłownik hydrauliczny od STALKO Rzeszów – poznajcie naszą ofertę

Wykonane przez firmę STALKO siłowniki to najwyższej klasy produkty, które spełniają wszystkie określone warunki. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu.

Własny zespół
konstruktorów
i inżynierów

Ponad 35 lat
doświadczenia

Wsparcie na każdym
etapie współpracy

Wysoka jakość
potwierdzona przez
zadowolonych klientów

Siłowniki hydrauliczne są ważnymi elementami wielu urządzeń i pojazdów stosowanych w przemyśle. Jako przykład można podać wózek widłowy. Ich producenci współpracują również z firmami zajmującymi się projektowaniem samolotów, ale to jeszcze nie wszystko, jeśli chodzi o podniebne podróże. Siłowniki hydrauliczne znajdziemy w promach kosmicznych. To właśnie dzięki nim ten pojazd kosmiczny zmienia pozycję z pionowej na poziomą po starcie. Poza producentami tych elementów mało kto zdaje sobie sprawę z ich obecności w pojazdach kosmicznych. Używa się również nazwy cylinder. Nie jest ona nieprawidłowa. Można ją potraktować jako zamienną. Aby możliwy był ruch, w siłowniku hydraulicznym trzeba zastosować wodę lub olej. To dzięki ciśnieniu generowanemu przez ciecz ten element realizuje zadanie, do którego został zaprojektowany. Cylindry składają się z kilku części. Ich nazwy raczej nic nie powiedzą osobom, które na co dzień nie mają do czynienia z tym tematem. Są to m.in. tłok, dławica i pierścień zgarniający. Szczegółowy opis działania siłownika hydraulicznego znajdziesz na portalach internetowych zajmujących się hydrauliką oraz inżynierią. Autorami publikowanych tam tekstów są osoby, które posiadają ogromną wiedzę na ten temat. Element opisywany w tym artykule może mieć jednostronne działanie. To jego najczęściej występujący typ. Cechą charakterystyczną jest tutaj jeden port roboczy w tłoczysku. Pozostałe są zamknięte. Producent siłowników hydraulicznych może również wypuścić na rynek model dwustronnego działania. W takim przypadku cylinder porusza się do przodu i do tyłu pod warunkiem, że jest do niego wprowadzony płyn z zewnętrznego układu hydraulicznego. STALKO to producent cylindrów hydraulicznych. Odwiedź stronę internetową tej firmy i zapoznaj się z jej ofertą.

Certyfikaty

Maszyny przemysłowe, które wykorzystują specjalistyczne siłowniki hydrauliczne to zaawansowany sprzęt, a każda sytuacja związana z jego awarią wiąże się z kosztownymi przestojami. Dlatego wybór odpowiedniego dostawcy tych elementów to ogromna odpowiedzialność. Zaufaj naszemu doświadczeniu.

Skontaktuj się z nami